ENG 1, ENG 2 – Važno obaveštenje, junski rok 2017.

Molimo sledeće studente da se jave na mejl plecasj@fon.bg.ac.rs do nedelje, 25. juna u 20h zbog nedomica oko upisa ocene:

ENGLESKI JEZIK STRUKE 1

1. ŽIVKOVIĆ ANJA
  2. BRADIĆ JELENA 569/16

ENGLESKI JEZIK STRUKE 2

1. VOJVODIĆ STEFAN 028/15
  2. JEJIĆ OLGA 044/15

Spisak aktivnih učesnika SportFON-a (sa potpisane liste) – ocena više >>> Sportfon

Studenti – članovi SportFONa koji nisu na listi, a polagali su Engleski jezik struke 1 ili 2 u junskom roku, treba da se jave na mejl plecasjfon.bg. ac.rs najkasnije do nedelje, 25. juna u 20h i izjasne se da li žele da im ocena koju su dobili  (bez uvećanja) bude uneta u elektronski zapisnik.

Upis ocena u elektronski zapisnik izvršićemo odmah nakon što se pozvani studenti izjasne. Ukoliko se pozvani studenti ne jave u predviđenom roku, ocena će biti poništena. Upis ocena u indekse obaviće se u terminu upisa ocena u julskom ispitnom roku. Studenti kojima ocena bude uneta u elektronski zapisnik ne prijavljuju ispit ponovo.