ENG1 – prijava za polaganje kolokvijuma, januar 2019.

Pažljivo pročitajte celo obaveštenje do kraja.

- Pravo polaganja kolokvijuma imaju studenti koji su predmet Engleski jezik struke 1 prijavili za slušanje u akademskoj 2018/2019. godini.

- Ukoliko se ne prijavite za polaganje kolokvijuma, neće vam biti omogućeno polaganje na dan testa.

- Prijava je otvorena do 10.01.2018. do 14h.

- Raspored polaganja biće objavljen nakon zatvaranja prijave, takođe na stranici predmeta. Molimo da poštujete satnicu.

- Studenti koji su predali diplomu ili sertifikat kojim su oslobođeni polaganja kolokvijuma ne prijavljuju se za polaganje kolokvijuma.

- Kolokvijum se polaže elektronski, u računarskim salama. Nakon testa, moći ćete da vidite svoj rezultat kao i da imate uvid u svoj rad.

- OPŠTA PRAVILA:

Kako biste položili kolokvijum, potrebno je da osvojite minumum 21 poen.

Položen kolokvijum ne može se poništavati dva ispitna roka.

Postojaće mogućnost popravljanja rezultata u drugoj kolokvijumskoj nedelji letnjeg semestra (u aprilu).

Formular za prijavu nalazi se na ovom linku. VAŽNO: Broj indeksa unesite isključivo u traženom formatu.