ENG 1 – Prijava za polaganje kolokvijuma u julskom roku

PRE PRIJAVE PROČITAJTE CELO OBAVEŠTENJE DO KRAJA!

Kolokvijum iz predmeta Engleski jezik struke 1 održaće se 1. jula između 10 i 14h u okviru julskog ispitnog roka. Položen kolokvijum (min 21 poen) je uslov za izlazak na ispit 7. jula.

NAPOMENE:

Pravo polaganja imaju:

1) studenti koji do sada nisu položili kolokvijum, a slušali su ovaj predmet ove ili ranijih školskih godina;

2) studenti kojima je isteklo važenje kolokvijuma (kolokvijum važi dva ispitna roka);

3) studenti koji su poništili ispit u junskom roku (poništenjem ispita poništava se i kolokvijum).

Kolokvijum se polaže na računaru i za pristup polaganju neophodno je znati parametre za pristup e-learn sistemu. Ako do sada niste aktivirali nalog za e-learn, obavezno pročitajte sledeće obaveštenje.

Detaljan raspored polaganja biće objavljen po završetku prijave za polaganje kolokvijuma.

Formular za prijavu kolokvijuma popuniti najkasnije do petka, 28. juna u 15h. >>> ENG 1 – prijava za polaganje kolokvijuma, jul 2019.