ENG1 – prijava za polaganje kolokvijuma, decembar 2019.

Pažljivo pročitajte celo obaveštenje do kraja.

- Pravo polaganja kolokvijuma imaju studenti koji su predmet Engleski jezik struke 1 prijavili za slušanje u akademskoj 2019/2020. godini.

- Ukoliko se ne prijavite za polaganje kolokvijuma, neće vam biti omogućeno polaganje na dan testa.

- Prijava je otvorena do 26.12.2019. do ponoći.

- Raspored polaganja biće objavljen nakon zatvaranja prijave, takođe na stranici predmeta. Molimo da poštujete satnicu.

- Studenti koji su predali diplomu ili sertifikat kojim su oslobođeni polaganja kolokvijuma ne prijavljuju se za polaganje kolokvijuma, ali takođe treba da aktiviraju nalog na Moodle platformi. Objašenjenje za aktivaciju nalazi se na ovom linku.

- Kolokvijum se polaže elektronski, u računarskim salama. Nakon testa, moći ćete da vidite svoj rezultat kao i da imate uvid u svoj rad.

- OPŠTA PRAVILA:

Kako biste položili kolokvijum, potrebno je da osvojite minumum 21 poen.

Popravni kolokvijum održaće se u martu.

Formular za prijavu nalazi se na ovom linkuVAŽNO: Broj indeksa unesite isključivo u traženom formatu. Unesite svoj broj indeksa, a ne primer iz zagrade.